Зв'язок з нами

СВІТ

У Пакистані стався масштабний блекаут, країна занурилася в темряву

У Пакистані стався масштабний блекаут, країна занурилася в темряву

У Пакистані стався масштабний блекаут, країна занурилася в темряву

У Пакистані стався масштабний збій в електромережах. Зокрема, без світла залишилася майже всі жителі країни.

Відключення відбулося в 114 містах Пакистану. Наразі електроенергії немає у містах Ісламабад, Карачі, Лахор, Касу та Мултан, повідомляє телекомпанія Dawn.

Міністр енергетики Омар Аюба заявив, що ймовірною причиною збою в електропостачанні стало раптове падіння частоти в національній системі розподілу електроенергії – вона раптово знизилася з 50 до 0.

Водночас федеральний міністр інформації Шиблі Фараз повідомив, що відключення спричинила «технічна несправність» у системі NTDC. Він також зазначив, що систему вже відновлюють. Остаточну причину аварії ще з’ясовують.

Наразі фахівці працюють над відновленням постачання світла. Для цього вони намагаються запустити електростанцію Tarbela.

Нагадаємо, у березні 2019 року відразу в декількох регіонах Венесуели сталося масштабне відключення електроенергії. Без світла залишилися чимало районів столиці Каракаса.

У липні того ж року блекаут повторився – проблеми торкнулися 14 з 23 штатів країни.

А в Нью-Йорку сталося масштабне відключення електрики через займання трансформатора. Без світла залишилися близько 70 тисяч жителів Манхеттена та Верхнього Іст-Сайду.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня