Зв'язок з нами

СВІТ

У Німеччині знову призупинили будівництво «Північного потоку-2»

У Німеччині знову призупинили будівництво «Північного потоку-2»

У Німеччині знову призупинили будівництво «Північного потоку-2»

Федеральне відомство Німеччини з морського судноплавства і гідрографії 15 січня дозволило подальше будівництво газопроводу «Північний потік-2» у німецьких водах. Але, можливе продовження локдауна і вибори в Німеччині впливатимуть на будівництво газопроводу.

Як повідомляє Handelsblatt із посиланням на рішення регулятора, роботи можна почати негайно. Йдеться про прокладку близько 30 км труб в німецькій виключній економічній зоні. Новий дозвіл був необхідний у зв’язку з тим, що в грудні 2019 року швейцарська Allseas відмовилася від укладання труб через можливі санкції з боку США.

Але, за даними видання, будівництво газопроводу вже відклали на невизначений термін, мінімум на два тижні, хоча за новим розкладом роботи повинні були початися вже 15 січня.

Тим часом будівництво газопроводу затягується і в територіальних водах Данії. Спершу необхідно перевірити технічне обладнання.

«Ми отримали схвалення Датського енергетичного агентства почати роботу в п’ятницю. Але це не означає, що ми відновимо укладання труб в цей же день … Ймовірно, в кінці січня або початку лютого ми зможемо точніше оцінити, коли почнемо укладання труб», – заявив представник оператора проекту Nord Stream 2 AG.

Раніше у Німеччині депутати Померанії більшістю голосів вирішили створити кліматичний фонд. Серед іншого, це повинно допомогти завершити будівництво трубопроводу «Північний потік-2».

Німецька партія «Зелені» розкритикувала рішення влади федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія створити фонд сприяння добудові газопроводу «Північний потік-2».

Держдепартамент США у січні повідомив європейським компаніям, яких він підозрює у допомозі «Північного потоку-2» про те, що вони ризикують потрапити під санкції. Адміністрація Білого дому готують заключний раунд штрафних санкцій.

Наприкінці грудня компанія Nord Stream 2 завершила укладання газопроводу в німецькій виключній економічній зоні. Трубоукладальні роботи велися на відрізку 2,6 км у німецьких водах на глибині менше 30 м.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня