Зв'язок з нами

СВІТ

У Німеччині заявили про зростаючу загрозу з боку Росії

У Німеччині заявили про зростаючу загрозу з боку Росії

У Німеччині заявили про зростаючу загрозу з боку Росії

Збільшення витрат на озброєння Німеччини, перш за все, пов’язано з національними інтересами.

Міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер заявила, що спостерігається зростання викликів для регіону, зокрема, через дії Росії.

«Ми повинні забезпечити нашу особисту безпеку. Виклики ростуть – з новими технологіями, в формі гібридних загроз, але також і на регіональному рівні, наприклад, з урахуванням поведінки Росії», – сказала Крамп-Карренбауер в інтерв’ю виданню RND.

Міністр додала, що зростання викликів також пов’язане з системним протистоянням з Китаєм, однак гібридна загроза – найбільша.

«Гібридна загроза, мабуть, найбільша. Тому що мова йде про атаки, які теж відбуваються зсередини. Німеччина часто стає об’єктом атак, які можуть бути пов’язані з Росією. Якщо ми хочемо жити в безпеці і процвітанні, ми повинні інвестувати в нашу безпеку», – пояснила Крамп-Карренбауер.

Нагадаємо, 30 березня головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що Росія готується до військових навчань у Брянську і тимчасово окупованому Криму та стягує війська до кордону України.

Військовослужбовці США нарахували не менше чотирьох тисяч російських військових у супроводі техніки, спішно підтягнутих до українських кордонів на додаток до вже існуючих сил. Через це Пентагон підвищив боєготовність Європейського командування армії США до максимально можливого рівня.

31 березня російська сторона відмовилася повернутися до режиму тиші з 1 квітня.

ГУР Міноборони повідомило, що Росія завершує підготовку провокації українських військових на Донбасі і може розпочати наступ вглиб території України.

 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня