Зв'язок з нами

ГРОШІ

У Німеччині відновили будівництво «Північного потоку-2»

У Німеччині відновили будівництво «Північного потоку-2»

У Німеччині відновили будівництво «Північного потоку-2»

У водах Німеччини відновили будівництво російського газопроводу «Північний потік-2». Зокрема, до укладання приступило судно-трубоукладач «Фортуна».

Про це повідомляє видання Zeit з посиланням на представника компанії – оператора Nord Stream 2 AG.

У компанії відзначили, що судно «Фортуна» на даний час працює відповідно до наявних дозволів і заяв влади.

Роботи почалися після того, як Федеральне відомство по судноплавству і гідрографії розпорядилося про негайне виконання дозволу на будівництво двокілометрового ділянки у виключній економічній зоні Німеччини.

Раніше президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган має намір виступити з «посланням по Північному Кіпру», яке торкнеться весь світ. Він зробить це в ході візиту в самопроголошену «Турецьку республіку Північного Кіпру» (ТРПК).

Скасування санкційних обмежень проти російського газопроводу «Північний потік-2» стане великим програшем для США і особисто для американського президента Джо Байдена, вважає президент України Володимир Зеленський.

Глава Бюро міжнародної політики в Канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерский назвав позицію адміністрації президента США Джо Байдена по проекту «Північний потік-2» «не зовсім послідовною». Політик нагадав, що будівництво газопроводу може нашкодити Європі.

Вчора Сполучені Штати Америки ввели санкції відносно російських організацій і судів по проекту «Північний потік-2». Під санкції потрапили 13 суден.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня