Зв'язок з нами

COVID-19

У Німеччині продовжують локдаун до 14 лютого. Усіх громадян зобов’язали носити респіратори FFP2 у громадських місцях

У Німеччині продовжують локдаун до 14 лютого. Усіх громадян зобов'язали носити респіратори FFP2 у громадських місцях

У Німеччині продовжують локдаун до 14 лютого. Усіх громадян зобов’язали носити респіратори FFP2 у громадських місцях

У Німеччині щонайменше до 14 лютого продовжили жорсткий карантин, що діє з 16 грудня 2020 року. Усіх жителів країни зобов’язують носити в громадських місцях лише медичні маски або респіратори FFP2.

Про це повідомляють DW та Die Zeit.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель після зустрічі з главами федеральних земель заявила, що посилені обмеження вже дають результат: кількість нових випадків коронавірусу зменшується, а відділення інтенсивної терапії менш завантажені. Проте, за її словами, зарано говорити про послаблення, оскільки можливе поширення заразнішого «британського» штаму.

З нового: жителів Німеччини зобов’язали носити медичні маски або респіратори FFP2 у громадському транспорті та громадських місцях, раніше таке правило запровадили лише в Баварії. Співробітники будинків для літніх людей також зобов’язані носити саме медичні маски або респіратори.

Також роботодавців закликали дозволити співробітникам працювати з дому до 15 березня, щоб зменшити кількість контактів. Дитячі садочки та школи залишаються закритими до 14 лютого, але батьки можуть узяти оплачувану відпустку, щоб доглядати за дітьми. Навчання школярів має відбуватися дистанційно.

Які ще обмеження залишаються:

  • не працюють магазини, крім продовольчих, салони краси, кінотеатри, театри, спортзали;
  • заборонено вживати алкоголь у громадських місцях;
  • релігійні заходи в церквах, синагогах і мечетях дозволяється проводити за умови дотримання санітарних правил, але забороняються хорові співи.

Також жителів Німеччини закликають не збиратися великими компаніями. Згідно з рекомендаціями, дозволяється зустрічатися лише з однією людиною, з якою ви разом не проживаєте.

За даними Університету Джонса Гопкінса, у Німеччині виявили 2,07 млн випадків COVID-19. З них майже 49 тисяч людей померли від ускладнень та 1,7 млн пацієнтів одужали.

З 26 грудня в Німеччині розпочалася масова вакцинація проти коронавірусу. Інститут Роберта Коха повідомляє, що 1,1 млн людей отримали першу дозу вакцини (це 1,4% населення), другу дозу отримали 24 тисячі людей.

Читайте також:

18 січня новий штам коронавірусу був виявлений у 35 пацієнтів в лікарні баварського міста Гарміш-Партенкірхен на півдні Німеччини.

У німецькій федеральній землі Саксонія планують створити національну установу «примусового розміщення» для злісних порушників карантину і корона вірусних правил.

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) очікують, що смертність від коронавірусу перевищить 100 тисяч натиждень уже найближчим часом. За минулий тиждень зафіксували більш ніж 93 тисяч смертей.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня