Зв'язок з нами

COVID-19

У МОЗ зробили грізну заяву щодо наслідків COVID-пандемії

У МОЗ зробили грізну заяву щодо наслідків COVID-пандемії

У МОЗ зробили грізну заяву щодо наслідків COVID-пандемії

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко попередив українців про нові загрози. Зокрема, про хронічні неінфекційні хвороби та старіння населення.

За словами міністра на форумі «Україна 30», на Україну чекають біологічні загрози.

«Хронічні неінфекційні хвороби, старіння населення, збудники, які викликають захворювання як у людини, так і у тварини… Це все ті загрози, до яких ми повинні готуватися», – заявив він.

Зазначимо, влада повідомляє, що захворювання на коронавірус взяли під контроль.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що на літній період карантин можуть послабити. За його словами, вже є «карантинна втома».

Нагадаємо, усі регіони України перейшли до «жовтої» зони карантину. Остання – Донецька область вийшла з «помаранчевої» зони, там повернувся в норму показник відсотку від епідемічного порогу, тепер він становить 94,4% при нормі 100%.  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кілька регіонів України вже готові до переходу в «зелену» зону карантину. В Україні спостерігається позитивна динаміка по захворюваності COVID-19.

У Міністерстві охорони здоров’я України зазначили, що один регіон повністю готовий до переходу в «зелену» зону карантину. Ще п’ять областей за показниками частково відповідають «зеленій» зоні.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня