Зв'язок з нами

COVID-19

У МОЗ запевнили, що Україна не переплачуватиме за вакцину

У МОЗ запевнили, що Україна не переплачуватиме за вакцину

У МОЗ запевнили, що Україна не переплачуватиме за вакцину

У МОЗ розповіли, за якою ціною Україна закупить китайську вакцину від коронавірусу компанії Sinovac Biotech. Вартість однієї дози складе 504 грн, така ціна встановлена для більшості країн світу.

Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє прес-служба відомства.

«Перший договір Україна підписала з компанією Sinovac Biotech. Ціна, за якою Україна купує одну дозу вакцини у цього виробника, становить 504 грн. Така вартість вакцин проти COVID-19 цієї компанії встановлена для переважної більшості країн, і є прийнятною», – пояснив Максим Степанов.

Міністр додав, що поки не має права озвучувати вартість вакцин інших виробників.

«Можу запевнити, що вони приблизно в такому діапазоні цін, за якими їх купує весь світ», – сказав Степанов.

Договір на поставку 1,913 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської Sinovac Biotech Україна уклала 30 грудня 2020 року.

В світі вже більше 30 країн почали вакцинацію від коронавируса. Вакцинуються люди з груп високого ризику.

Міністерство охорони здоров’я планує змінити закупівельника вакцин від коронавірусної хвороби ДП «Медичні закупівлі». Повідомлення гендиректора ДП Арсена Жумаділова в соцмережах з приводу процесу закупівель дискредитують країну.

Нідерланди стали останньою країною, де почалася масова вакцинація населення від СOVID-19. Робити перші щеплення препаратом Pfizer/BioNTech почали 6 січня.

Глава уряду – прем’єр-міністр Денис Шмигаль розпорядився, щоб Міністерство охорони здоров’я та МВС перевірили інформацію, яка нещодавно з’явилася в ЗМІ. Він розповів про свою позицію щодо вакцинації українців препаратами невідомого походження.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня