Зв'язок з нами

COVID-19

У МОЗ заявили про неможливість закупити COVID-вакцину через держпідприємство

У МОЗ заявили про неможливість закупити COVID-вакцину через держпідприємство

У МОЗ заявили про неможливість закупити COVID-вакцину через держпідприємство

Держпідприємство «Медичні закупівлі України» не в змозі провести таку складну закупівлю, як закупівля вакцини від COVID-19.

«Ми через Crown Agents закуповуємо деякі лікарські засоби, зокрема і вакцини, оскільки наш покупець безпосередньо ДП МОЗ України не в змозі, я це вам професійно заявляю, здійснити таку складну закупівлю. Коментувати в ФБ це – так, але після коментарів в ФБ вакцина не з’являється… Щодо Crown Agents, то все залежить від того, як з нею працювати. Якщо ти хочеш з нею нормально працювати, то ти з нею нормально працюєш», – сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми «Народ проти з Наталією Влащенко».

Коментуючи умови співпраці з Crown Agents і оплату за її послуги, Степанов зазначив, що, згідно з договором з британським закупником, «там немає ні 6%, ні 5%, ні 3%, це менше, але це точно має певну конфіденційність».

Нагадаємо, Україна закупила 10 млн доз вакцини Pfizer через британську закупівельну компанію Crown Agents, перша поставка цієї вакцини очікується в травні.

Агентство США з міжнародного розвитку надасть Україні холодильники для перевезення і зберігання вакцини від COVID-19 виробництва компанії Pfizer. Співпраця відбувається за підтримки Кабміну.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня