Зв'язок з нами

COVID-19

У МОЗ розкрили деталі розробки української вакцини від коронавірусу

У МОЗ розкрили деталі розробки української вакцини від коронавірусу

У МОЗ розкрили деталі розробки української вакцини від коронавірусу

Перші результати розробки української вакцини проти COVID-19 будуть представлені у вересні 2021 року, повідомив глава МОЗ Віктор Ляшко.

На початку осені свої звіти по вакцині презентують Інститут біології клітини у Львові та київський Інститут біохімії ім. Палладіна, які отримали кошти із держбюджету на розробку препарату, уточнив міністр охорони здоров’я України, передає РБК-Україна.

Ляшко зазначив, що інформації про вакцину проти коронавірусу від компанії «Діапроф-Мед» поки немає і коли будуть якісь попередні дані, йому невідомо.

«Чи перейдуть результати, які вони покажуть, в інші стадії – це питання. Це те, що ми повинні враховувати, але не робити пріоритетом», – сказав очільник МОЗ.

Раніше директор Інституту біології клітини НАН України академік Андрій Сибірний повідомив, що відомство до кінця цього року планує розробити нову вакцину від COVID-19, а також препарат від коронавірусу у формі таблеток.

Розробка української вакцини від COVID-19 може бути завершена вже в кінці наступного року. До того часу вчені планують пройти три фази клінічних досліджень. Українська вакцина від коронавірусу вже пройшла доклінічні випробування. Для початку тестування на людях спершу треба виготовити 100 тисяч доз препарату.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня