Зв'язок з нами

COVID-19

У МОЗ повідомили, що буде по закінченню локдауну

У МОЗ повідомили, що буде по закінченню локдауну

У МОЗ повідомили, що буде по закінченню локдауну

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що Україна після січневого локдауну може перейти на адаптивний карантин. Він нагадав, що в цілому обмеження діють для українців до 28 лютого 2021 року.

Про це глава МОЗ розповів в ефірі програми «Сніданок з 1 + 1».

З 8 по 24 січня в Україні діє локдаун, зазначив Степанов.

«Починаючи з 25 січня, буде карантин з іншими обмеженнями, з іншим режимом. Зокрема, це стосується нашої стратегії: ми хочемо далі повернутися до адаптивного карантину. Тоді, в залежності від епідеміологічної ситуації, визначають той чи інший рівень обмежень», – уточнив він.

Адаптивний карантин діяв в Україні до 11 листопада 2020 року. Він припускав поділ на «червону», «помаранчеву», «жовту» і «зелену» зони. Регіони потрапляли туди, в залежності від показників епідбезпеки і захворюваності коронавірусом.

За минулу добу в Україні захворіли коронавірусом 6409 чоловік. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Києві (931), Одеській (668), Запорізькій (622), Київській (596) та Харківській (557) областях.

Раніше президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів якомога швидше роз’яснити громадськості всі обмеження на період жорсткого карантину. Президент не хоче непорозуміння між владою і громадянами.

За три дні посиленого карантину були виявлені 1658 суб’єктів господарювання, які порушували введені жорсткі карантинні обмеження.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня