Зв'язок з нами

COVID-19

У МОЗ повідомили, коли почнуться щеплення китайською вакциною

У МОЗ повідомили, коли почнуться щеплення китайською вакциною

У МОЗ повідомили, коли почнуться щеплення китайською вакциною

9 квітня завершиться перевірка китайського препарату CoronaVaс, і якщо до нього не буде питань, з 10 ним почнуть вакцинувати українців.

Про це розповів головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає Інтерфакс-Україна. «Орієнтовна дата завершення лабораторного контролю – 9 квітня. Якщо не буде ніяких зауважень, ми готові її розвезти того ж дня, коли буде завершено лабконтроль, і наступного дня починати вакцинацію», – сказав він.

Ляшко пояснив, що ця вакцина потребує перевірки, тому що була придбана через ДП «Медичні закупівлі України», а не за процедурами міжнародних організацій.

Нагадаємо, наприкінці грудня МОЗ України уклало контракт із китайською компанією Sinovac Biotech про постачання вакцини від коронавірусу.

Компанія «Лекхім» і китайська компанія Sinovac Biotech уклали контракт на поставку в Україну 5 мільйонів доз вакцини від COVID-19. Поставка очікується у березні.

Ціна однієї дози вакцини від коронавірусу CoronaVac китайського виробництва становитиме 504 гривні.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, чому Україна підписала договір про поставку COVID-вакцини саме з китайською компанією Sinovac.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня