Зв'язок з нами

COVID-19

У МОЗ повідомили, коли почнуть робити щеплення другою дозою COVID-вакцини

У МОЗ повідомили, коли почнуть робити щеплення другою дозою COVID-вакцини

У МОЗ повідомили, коли почнуть робити щеплення другою дозою COVID-вакцини

Міністерство охорони здоров’я зарезервувало 15 тисяч доз вакцини AstraZeneca для повторної вакцинації від коронавірусу. Масова вакцинація другою дозою в Україні пройде з 19 травня по 1 червня.

«По другій дозі. Без паніки, для проведення другого щеплення з 19 травня по 1 червня вакциною AstraZeneca вже зарезервовано її 15 тисяч доз», – заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Нагадаємо, минулого тижня Україна отримала нову партію вакцини AstraZeneca-SKBio корейського виробництва. Дану вакцину планують використовувати, в тому числі для проведення другого щеплення тим громадянам, які були щеплені.

Раніше глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн пригрозила забороною на експорт компанії AstraZeneca. Компанія поставила тільки частину узгодженої кількості препарату.

Напередодні Європейське агентство лікарських засобів (EME) визнало, що вакцина AstraZeneca повністю «безпечна і ефективна» і це очевидний факт.

Раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я опублікували результати досліджень зв’язку вакцинації препаратом AstraZeneca і тромбозом. Поки жодної смерті після введення цієї вакцини від COVID-19 в світі не зареєстрували.

В Україні з понад 62 тисяч щеплень від коронавірусу була зафіксована 361 побічна реакція на вакцину, що становить близько 0,5%. Два випадки побічної реакції вимагали медичного нагляду.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що інтервал між щепленнями вакциною від коронавируса AstraZeneca збільшили до 90 днів. Раніше другу дозу вакцини можна було вводити через 28 днів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня