Зв'язок з нами

COVID-19

У МОЗ повідомили, коли очікують на наступну партію вакцини в рамках COVAX

У МОЗ повідомили, коли очікують на наступну партію вакцини в рамках COVAX

У МОЗ повідомили, коли очікують на наступну партію вакцини в рамках COVAX

Міністерство охорони здоров’я України очікує нову поставку вакцин від коронавірусу в рамках глобального механізму COVAX. Препарат від AstraZeneca можуть доставити в Україну вже у четвер, 22 квітня.

Про це розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі телеканалу «1+1».

«Унас в найближчі дні, ось уже на 22 квітня, був запланований черговий рейс і поставка вакцини AstraZeneca в рамках глобальної ініціативи. Це 367 тисяч доз», – повідомив він.

МОЗ має намір використовувати всі отримані в рамках COVAX вакцини за 2-3 дня, додав Віктор Ляшко.

«Ми хочемо її використати буквально за 2-3 дні, щоб показати здібності системи охорони здоров’я. Коли я говорю, що ми готові і можемо робити 90-100 тисяч мінімум в день, в це не вірять, але я думаю, що найближчим часом ми це покажемо», – пояснив головний санлікар.

18 квітня вакциною Pfizer-BioNTech зробили щеплення першим 366 українцям в Київській, Волинській і Сумській областях. У найближчі два дні цю вакцину почнуть колоти в інших регіонах країни.

В Україні цього року не буде платної вакцини від COVID-19. У світі спостерігається дефіцит препаратів від коронавируса, їх випускають невеликими партіями і платна вакцинація недоцільна.

В Україні очікують, що ситуація з вакцинацією від коронавірусу покращиться вже в травні. Зараз є 500 тисяч доз Covishield, 215 тисяч доз китайської CoronaVac і 117 тисяч доз вакцини Pfizer.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня