Зв'язок з нами

У МОЗ повідомили, якою є актуальна карантинна мапа України

У МОЗ повідомили, якою є актуальна карантинна мапа України

У МОЗ повідомили, якою є актуальна карантинна мапа України

Станом на 28 травня в Україні всі регіони та столиця залишаються на жовтому рівні епідемічної небезпеки.

«Станом на 28 травня в Україні у всіх областях та в м. Київ встановлений жовтий рівень епідемічної небезпеки», – зазначається у повідомленні Міністерства охорони здоров’я.

Згідно з інформацією, в жодному регіоні не перевищено рівень госпіталізацій хворих на коронавірус та показник зайнятості ліжок з киснем.

У МОЗ повідомили, якою є актуальна карантинна мапа України

У Києві, станом на 27 травня, рівень госпіталізацій складає 20,3 при показнику 60 на 100 тис. населення, рівень завантаженості ліжок з киснем – 18,6% при граничному показнику 65%.

Раніше повідомлялося, що сертифікат про вакцинацію від коронавірусу українці можуть отримати в пунктах вакцинації або в додатку / на порталі «Дія », повідомив заступник глави МОЗ Ярослав Кучер в ефірі українського телеканалу.

Уряд України опрацьовує механізм введення обов’язкової вакцинації від коронавируса для вчителів. Поки від вчителів законодавчо не вимагають обов’язково робити щеплення від COVID-19.

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 25 травня ухвалив Порядок розподілу бюджетних призначень на вакцинацію від COVID-19. У регіони за новою бюджетною програмою буде направлено 3 млрд гривень.

У Львові планують відкрити центр масової вакцинації населення від COVID-19 на стадіоні «Арена Львів». Влада розглядає питання матеріального забезпечення центрів холодильним обладнанням, комп’ютерною технікою, стабільним з’єднанням з електронними мережами, охороною під час і після роботи.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня