Зв'язок з нами

COVID-19

У МОЗ повідомляють про спад чергової «ковід»-хвилі – проте є й застереження

У МОЗ повідомляють про спад чергової «ковід»-хвилі – проте є й застереження

У МОЗ повідомляють про спад чергової «ковід»-хвилі – проте є й застереження

Третя хвиля епідемії COVID-19 в Україні йде на спад, повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.  Водночас у деяких регіонах заповненість лікарняних ліжок ковід-пацієнтами залишається високою: зокрема, у Києві завантаженість COVID-лікарень перевищує 65%.

Про це розповів генеральний директор Центру громадського здоров’я МОЗ Роман Родина на прес-конференції у столиці, передає УНІАН.

«Наразі понад 550 лікарень в Україні надають допомогу хворим на COVID-19, і вони законтрактовані НСЗУ. Тобто вони отримують відповідне фінансування. В цих лікарнях наразі налічується 77 тис. 690 ліжок, відведених для госпіталізації хворих на COVID-19», – зазначив чиновник. І додав, що з усіх лікарняних ліжок, визначених під прийом COVID-хворих, майже 87% забезпечені киснем, а у деяких регіонах ліжка забезпечені киснем на 100% (Луганська, Кіровоградська та Харківська області).

Нагадаємо, за минулу добу в Україні виявили 6 506 нових випадків коронавірусу, що значно менше, ніж учора (10 282 випадки) та позавчора (14 984 випадки). Найбільше нових інфікованих –  у Дніпропетровській (761), Харківській (622), Львівській (490), Миколаївській (461) областях та Києві (447).

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня