Зв'язок з нами

COVID-19

У МОЗ назвали три міста з критичною COVID-ситуацією

У МОЗ назвали три міста з критичною COVID-ситуацією

У МОЗ назвали три міста з критичною COVID-ситуацією

Критична ситуація з поширенням коронавірусної інфекції зберігається у Києві, Харкові та Дніпрі.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає Укрінформ. «Якщо брати певні області, міста, територіальні громади, то не скрізь усе стабілізується. Сьогодні критичні ситуації: місто Київ – бачимо стабілізацію, але (захворюваність) на досить високих рівнях; бачимо, що зростає значно Харків, бачимо, що підключився до епідпроцесу Дніпро», – сказав Ляшко.

Санлікар підкреслив, що для міст-мільйонників характерне значне поширення інфекції і швидке заповнення медичної системи хворими через великі скупчення людей у торгових центрах, у транспорті. Крім того перевірки показують велику кількість порушень карантину.

Але загалом по країні епідситуація стабілізувалася, це видно по кількості викликів екстреної допомоги та кількість виїздів бригад.

У Києві на травневі свята готують додаткові обмеження в зв’язку з поширенням COVID-19. Так планують запобігти інфекційний вибух після Великодніх свят.

Якщо Україна якомога швидше почне розробляти і виробляти власну вакцину проти коронавируса, то перші результати будуть готові через три роки.

Всесвітня організація охорони здоров’я заявила про те, що зараз світ наближається до максимального рівня поширення коронавірусу. За останні два місяці фіксують майже дворазове збільшення тижневої захворюваності.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня