Зв'язок з нами

COVID-19

У МОЗ дали прогноз щодо покращення ситуації з COVID-вакцинацією

У МОЗ дали прогноз щодо покращення ситуації з COVID-вакцинацією

У МОЗ дали прогноз щодо покращення ситуації з COVID-вакцинацією

В Україні очікують, що ситуація з вакцинацією від коронавірусу покращиться вже у травні. Наразі є 500 тисяч доз Covishield, 215 тисяч доз китайської CoronaVac та 117 тисяч доз вакцини Pfizer.

«Країни, на території яких виробляють вакцини, забороняють експорт. Вони захищають громадян своїх країн і не готові віддавати вакцини. В цій ситуації опинилась і Україна», – повідомив на брифінгу очільник МОЗ Максим Степанов.

За його словами, ця ситуація вирішиться найближчим часом і Україна почне отримувати вакцини, за які заплатила кошти.

«Ми думаємо, що ситуація покращиться в травні цього року. Ми очікуємо закриття контактів – 1,5 млн доз вакцини від компанії Astrazeneсa, 1,7 млн доз вакцини Sinovac, поставки вакцини Pfizer за ініціативою COVAX», – повідомив він.

Читайте також:

В Україні цього року не буде платної вакцини від COVID-19. У світі спостерігається дефіцит препаратів від коронавірусу, їх випускають невеликими партіями і платна вакцинація недоцільна.

В Україні за добу, 19 квітня, виявили ще 8940 нових випадків COVID-19. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в Києві (892), Харківській (804), Полтавській (725), Одеській (691) та Київській (647) областях.

Нинішня хвиля захворюваності коронавірусу йде на спад, однак через кілька тижнів після великодніх свят прийде наступна, заявив глава МОЗ Максим Степанов.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня