Зв'язок з нами

ГРОШІ

У Мінцифри розповіли, чи можна зламати мобільний застосунок «Дія»

У Мінцифри розповіли, чи можна зламати мобільний застосунок «Дія»

У Мінцифри розповіли, чи можна зламати мобільний застосунок «Дія»

Мобільний застосунок «Дія» наразі настільки захищений, що спроби його зламати не увінчалися успіхом.

Про це заявив віце-прем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, повідомляє ТСН.

«Ми передбачили все. «Дія» сьогодні – один із найбезпечніших IT-продуктів в Україні, які взагалі існують. Вона не зберігає додаток, не зберігає персональних даних. Тобто «Дія» відображає вже те, що є в базах даних, реєстрах громадян», – каже чиновник.

Він нагадав, що Мінцифри раніше проводило конкурс, пропонуючи зламати «Дію» і отримати мільйон гривень.

«Хакери з усього світу намагалися щось знайти і не знайшли. Тому «Дія» захищена. Ми бачимо, як ламають Facebook, Google, і ми 80% часу витрачаємо на безпеку «Дії», – запевнив Федоров.

Напередодні Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до закону «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». Таким чином Україна стала першою в світі країною, яка прирівняла електронні паспорти до паперових.

Нагадаємо, 8 грудня Міністерство цифрової трансформації почало випробування на міцність захисту застосунку «Дія». Його за винагороду намагалися зламати 50 «білих хакерів» із усього світу.

За підсумками перевірки  сервісу «Дія» Мінцифри заявило, що «білі хакери» не виявили критичних вразливостей у застосунку. Водночас кіберфахівці знайшли низку недопрацювань, які не впливають на безпеку.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня