Зв'язок з нами

ГРОШІ

У Мінцифри попередили про затримки у роботі порталу «Дія»

У Мінцифри попередили про затримки у роботі порталу «Дія»

У Мінцифри попередили про затримки у роботі порталу «Дія»

Портал «Дія» може працювати з затримками, так як сьогодні в Україні почали приймати заявки від підприємців на отримання допомоги в розмірі 8 тисяч гривень у зв’язку з карантином. Залишити заявку можна за допомогою програми, тому спостерігається рекордно висока активність користувачів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства цифрової трансформації.

«Сотні тисяч українців одночасно намагаються подати заяви на отримання виплат. Якщо вам не вдається подати заяву, не хвилюйтеся, а зробіть це трохи пізніше. Причина в пропускній здатності користувачів порталу та додатку для забезпечення безпеки в дії», – повідомили в Мінціфри.

Всі бажаючі зможуть подати заявки на отримання виплат, зазначили у відомстві. Їх прийом завершиться 31 грудня.

Раніше Кабмін продовжив виплати грошової допомоги для дітей фізосіб-підприємців, які втратили або обмежили свою роботу через карантин.

Кабмін виділить Міністерству соціальної політики з ковід-фонду 9,7 млрд гривень для допомоги по 8 тис. Грн найманим працівникам та ФОПам, постраждалим від карантинних обмежень. Гроші повинні виплатити через Пенсійний фонд вже в грудні.

З 14 грудня українські підприємці і наймані працівники, які будуть змушені закритися через локдауна в січні, зможуть подати заявку на одноразову грошову допомогу від держави в розмірі 8000 гривень.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня