Зв'язок з нами

ГРОШІ

У Мінінфраструктури анонсували нові передачі в концесію: тепер – вокзали

У Мінінфраструктури анонсували нові передачі в концесію: тепер - вокзали

У Мінінфраструктури анонсували нові передачі в концесію: тепер – вокзали

У Міністерстві інфраструктури назвали перші потенційні об’єкти для концесії. У відомстві розглядають для передачі вокзали Києва та Вінниці, також почнеться підготовка до концесії пасажирських вокзалів у Львові і Одесі.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Об’єкти інфраструктури були узгоджені за підсумками наради з дослідження та оцінки ринку в рамках пілотного проекту концесії пасажирських вокзалів міст Харків, Дніпро, Вінниця, Хмельницький, Миколаїв, Чоп, Київ.

«Тестування інтересу міжнародних і локальних інвесторів у відповідності з різними сценаріями угруповання транзакції пілотних вокзалів важливе для прийняття подальших рішень щодо наступних кроків проекту, зокрема написання концептуальної записки і ТЕО.

Міністерство інфраструктури очікує плідної співпраці з інвесторами, які зацікавлені в розвитку сучасної залізничної інфраструктури та реалізації перспективних проектів державно-приватного партнерства в Україні», – йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що готові до співпраці з великими інвесторами і локальними.

«Ми очікуємо великих міжнародних гравців, які мають відповідний досвід з управління вокзалами та готові інвестувати. Так само як і локальних інвесторів.

Переваги отримають всі стейкхолдери: держава і місцеві органи влади – додаткові робочі місця і податки, концесійні платежі; «Укрзалізниця» – зменшення збитків, оновлення і розвиток інфраструктури; інвестор – прибуток; споживачі – якісно новий публічний простір, а також нові послуги і додатковий комфорт», – розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Раніше повідомлялося, що всі термінали, якими зацікавиться бізнес, «Укрзалізниця» має намір передати в концесію.

Державне підприємство «Укроборонсервіс» і проектна компанія катарського портового оператора QTerminals домовилися про співпрацю в рамках концесії морського порту «Ольвія» в Миколаєві.

Кабінет міністрів України розрахував максимальний розмір плати за одноразовий проїзд по побудованим на умовах концесії дорогах. Відповідну постанову розглянули і затвердили сьогодні.

Від здачі в концесію морських портів «Ольвія» і «Херсон» Україна отримала 3,7 мільярда гривень інвестицій, заявив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня