Зв'язок з нами

ГРОШІ

У Мінфіні уточнили, коли слід очікувати грошей від МВФ

У Мінфіні уточнили, коли слід очікувати грошей від МВФ

У Мінфіні уточнили, коли слід очікувати грошей від МВФ

Міністр фінансів Сергій Марченко налаштований на оптимістичний варіант розвитку співпраці з Міжнародним валютним фондом. Цей сценарій передбачає отримання Україною траншу від МВФ у вересні нинішнього року, пояснив Марченко в інтерв’ю LB.ua.

У відповідь на питання щодо переговорів з Фондом, глава Мінфіну сказав, що визначеності побільшало: «Йдеться в основному про конкретні формулювання щодо взятих Україною зобов’язань. І це коло максимально звузилося. У січні, коли була місія [МВФ], питань було багато, наразі їх поменшало. Залишилася низка питань щодо антикорупції, які треба розв’язати».

Марченко поки не назвав попередніх умов, що можуть включити до меморандуму з МВФ, але зазначив, що «вони стосуватимуться антикорупційної реформи».

За словами міністра, умови річної ціни на газ, які запрацюють з травня, його відомство не обговорювало з МВФ – мовляв, це питання на рівні Міністерства енергетики. Однак Марченко вважає, що проблем з цим не має бути.

Нагадаємо, з травня цього року має запрацювати річна ціна на газ, і Національна комісія з держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг запровадила для постачальників місячну звітність про газові ціни.

Щодо МВФ, то остання місія закінчилася 12 лютого. У партії «Слуга народу» раніш прогнозували, що місія має повернутися до України у квітні – коли припинять діяти фіксовані ціни на газ для населення.

 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня