Зв'язок з нами

ГРОШІ

У Мінекономіки оприлюднили нові максимальні ціни на паливо для АЗС

У Мінекономіки оприлюднили нові максимальні ціни на паливо для АЗС

У Мінекономіки оприлюднили нові максимальні ціни на паливо для АЗС

Мінекономіки оприлюднило нові розрахунки середньої вартості бензину і дизельного палива, від якої АЗС можуть встановлювати свою націнку. Розрахунки повідомила компанія НАК «Нафтогаз України» станом на 21 травня.

Про це повідомляється на сайті Мінекономіки.

Розрахункові ціни на бензин знизили з 25,22 гривень до 24,84 гривень за літр. Для дизельного палива ціни залишилися на рівні 20,89 гривень за літр.

З урахуванням максимальних націнок вартість бензину на АЗС не може перевищувати 29,84 гривень за літр, дизельного палива – 27,89 гривень за літр.

Раніше Кабінет міністрів ввів обов’язкове декларування підвищення роздрібних цін на бензин і дизельне паливо більш ніж на 1%. Повідомляти про підвищення вартості компанії зобов’язують за 20 днів.

14 травня на позачерговому засіданні уряду були прийняті зміни до постанови №1236 від 9 грудня 2020 року. Згідно з новою редакцією документа, на період дії карантину будуть встановлені граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива (не вище 7 грн / літр) і бензину (не вище 5 грн / літр).

В відповідь на введення держрегулювання цін на паливо найбільші українські мережі АЗС WOG і ОККО призупинили продаж преміального бензину і дизельного палива.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня