Зв'язок з нами

СВІТ

У Мексиці медпрацівниця опинилася в реанімації після введення вакцини Pfizer-BioNTech

У Мексиці медпрацівниця опинилася в реанімації після введення вакцини Pfizer-BioNTech

У Мексиці медпрацівниця опинилася в реанімації після введення вакцини Pfizer-BioNTech

У Мексиці місцева влада почала розслідування інциденту після того, як лікарка потрапила в реанімацію. Їй ввели вакцину Pfizer-BioNTech від коронавірусу, а потім госпіталізували з підозрою на енцефаломієліт.

Про це повідомляє Reuters.

Як повідомляється, 32-річна мексиканка потрапила в лікарню, коли відчула погіршення стану. У неї виникли судоми, утруднення дихання і висипання. У Міністерстві охорони здоров’я Мексики заявили, що попередній діагноз – енцефаломієліт.

Пізніше у відомстві додали, що у пацієнтки виявили схильність до алергічних реакцій, а під час клінічних випробувань не було ніяких даних про те, що у когось з випробовуваних розвивалося запалення мозку після застосування вакцини.

З Pfizer і BioNTech для отримання коментаря з приводу цього інциденту поки зв’язатися не вдалося, відзначає видання.

Раніше вакцина від коронавірусу Pfizer і BioNTech отримала від ВООЗ дозвіл на екстрене застосування. У ВООЗ дійшли висновку, що ця вакцина відповідає всім критеріям, необхідним для схвалення.

В Російської Федерації почали видавати «Паспорт вакцинованого» особам, які зробили щеплення проти коронавируса вітчизняним препаратом Sputnik V.

Росія висловила готовність передати українським вченим технологію виготовлення своєї сумнівної вакцини від коронавируса «Супутник V». Її запропонували протестувати в комбінації з препаратом компанії AstraZeneca.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня