Зв'язок з нами

COVID-19

У Лондоні два автобуси переобладнали на «швидкі» для коронахворих

У Лондоні два автобуси переобладнали на «швидкі» для коронахворих

У Лондоні два автобуси переобладнали на «швидкі» для коронахворих

Два одноповерхові автобуси у столиці Британії перетворили на повноцінні «швидкі» для транспортування хворих на коронавірус, щоб додатково збільшити резерв системи охорони здоров’я.

Більшість сидінь з салону прибрали, створивши ліжкомісця для чотирьох пацієнтів. Їх обладнають усім необхідним для того, щоб безпечно довести хворих у критичному стані до лікарні, включно з моніторами для контролю стану та киснем, повідомляє The Guardian.

У Лондоні два автобуси переобладнали на «швидкі» для коронахворих

Свої автобуси місту запропонувала компанія-оператор громадського транспорту Go-Ahead, щоб збільшити здатність медичної служби привозити пацієнтів у лікарні, у тому числі польовий госпіталь Найтінгейл, який знову відкрили у столиці.

У новостворених «швидких» працюватимуть чотири водії від компанії, команда медиків з Нацслужби охорони здоров’я NHS та місцевої благодійної організації, що спеціалізується на екстреній допомозі. Компанії-оператору автобусів довелося обирати чотирьох водіїв з-поміж великої кількості своїх працівників, які зголосилися на таку особливу роль.

Автобуси почнуть використовуватися за новим призначенням у найближчі дні.

Як зазначає видання, це ймовірно перший раз, коли медики Нацслужби будуть використовувати подібні «швидкі» для транспортування хворих.

Читайте також:

У вівторок, 19 січня, міністр охорони здоров’я Великої Британії Метью Генкок пішов на самоізоляцію після повідомлення про те, що контактував із хворим на COVID-19. На карантині він перебуватиме упродовж шести днів.

З понеділка, 18 січня, Велика Британія зупиняє вільний в’їзд для громадян всіх країн світу. Таким чином британський уряд хоче запобігти можливому ввезенню раніше невідомих штамів коронавірусу.

Раніше у Великобританії відкрили сім центрів масової вакцинації, щоб прискорити поширення щеплень від COVID-19.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня