Зв'язок з нами

СВІТ

У Китаї схвалили застосування вакцини, якою будуть прищеплювати українців

У Китаї схвалили застосування вакцини, якою будуть прищеплювати українців

У Китаї схвалили застосування вакцини, якою будуть прищеплювати українців

Державне управління з контролю за фармацевтичною продукцією Китаю схвалило для повсюдного застосування вакцину від коронавірусу китайської компанії Sinovac Biotech. Нею збираються прищеплювати й українців.

Як повідомляє агентство Reuters, виробнику надали умовний дозвіл для регулярних поставок на ринок цього препарату. Раніше вакцина використовувалася в Китаї головним чином для представників групи підвищеного ризику – лікарів, прибиральників, співробітників поліції і митниці, а також чиновників.

В ході випробувань третьої фази, проведених в Бразилії і Туреччини, оцінювалася ефективність вакцини-кандидата відносно медичних працівників, які лікують пацієнтів з коронавірусною хворобою. Вони мали одну і ту саму первинну кінцеву точку – рівень ефективності препарату через 14 днів після щеплення вакциною-кандидатом або плацебо.

Зазначено, що за станом на 16 грудня 2020 року в програмі взяли участь 12 396 медичних працівників старше 18 років. Всього за період спостереження було зафіксовано 253 позитивних випадки.

«У Бразилії через 14 днів після вакцинації двома дозами вакцини за графіком 0,14 днів ефективність проти COVID-19 склала 50,65% для всіх випадків, 83,70% для випадків, що потребують лікування, і 100,00% для госпіталізованих, важких і летальних випадків», – говорить реліз компанії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня