Зв'язок з нами

ГРОШІ

У київському метро назвали найцінніші речі, які загубили пасажири у 2020

У київському метро назвали найцінніші речі, які загубили пасажири у 2020

У київському метро назвали найцінніші речі, які загубили пасажири у 2020

З початку року до Бюро знахідок Київського метрополітену потрапили 180 загублених речей, серед яких, зокрема, телефон, ноутбук, газонокосарка та мікрохвильовка.

«За статистикою, на кількість згуб впливає пора року та погода. В осінньо-зимовий період найчастіше пасажири забувають шарфи, рукавички, шапки, парасольки, окуляри, рюкзаки та сумочки. Повертається за втраченим третина власників», – повідомили у київському метро.

Найчастіше губились самокати, сукні, телефони, валізи та дитячі рюкзаки. Із цінних речей: електронний фітнес браслет, електронна книжка, телефон, ноутбук, газонокосарка, мікрохвильова піч, прасувальна дошка, надувний матрац.

Бюро знахідок Київського метрополітену працює на станції «Нивки» у будні з 8.00 до 17.00, а у п`ятницю з 8.00 до 15.45. Загублені документи передають поліції, тому за ними слід звертатись до правоохоронців.

Як повідомлялось, у жовтні  на 45 із 46 станцій Київського метрополітену підключили 4G. На останній – Теремках – 4G з’явиться до кінця грудня, оскільки станція нова і її підключення потребує більше часу.

Також у метро Києва почав курсувати вагон із вертикальними поручнями на майданчиках перед дверима. Тестовий вагон працює на зеленій лінії столичної підземки. Експериментальні поручні для зручності пасажирів встановлені на двох середніх дверях, а на крайніх майданчиках їх немає

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня