Зв'язок з нами

COVID-19

У Києві можуть посилити карантинні обмеження: названо умову

У Києві можуть посилити карантинні обмеження: названо умову

У Києві можуть посилити карантинні обмеження: названо умову

У Києві вже у п’ятницю, 2 квітня, можуть посилити карантинні обмеження. Ситуацію у столиці в Держпродспоживслужбі назвали критичною.

Про це повідомив начальник ГУ Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан в ефірі каналу «Україна 24».

Якщо Національна академія медичних наук на цьому тижні не надасть 500 ліжок під прийом хворих на COVID-19, то у місті можуть припинити роботу громадського транспорту, навчання в дитячих дошкільних установах і в 1-4 класах шкіл.

«Сьогодні, дійсно, критична ситуація в місті Києві. Якщо Національна академія медичних наук не надасть 500 ліжок, як це обговорювалося на всіх рівнях, то, на жаль, потрібно буде посилювати карантинні заходи на всіх рівнях, починаючи з припинення навчання у дитячих дошкільних установах, навчання в 1-4 класах (шкіл) і роботи громадського транспорту. Сьогодні це питання вирішується на рівні уряду», – розповів він.

Олег Рубан додав, що у столиці COVID-лікарні заповнені пацієнтами на 90-95%. 85% організованих колективів продовжують ходити на роботу і не дотримуються правил безпеки в закритих приміщеннях – це банки, офіси, яким запропоновано було залишатися вдома.

«У Києві працюють щодня 20 мобільних груп, проводиться моніторинг понад 2 тисяч суб’єктів, складено понад 100-150 штрафних санкцій з боку Нацполіціі, Держпродпотребслужби, муніципальної охорони», – зазначив Рубан.

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко під час брифінгу повідомив, що якщо в столиці не будуть дотримуватися обмеження щодо громадського транспорту, то транспорт можуть взагалі зупинити.

У Києві в зв’язку з погіршенням показників захворюваності COVID-19 заборонили проведення продуктових ярмарків. Відповідне розпорядження підписав керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

В Україні за минулу добу виявили 11 226 нових заражень коронавірусів. Найскладніша ситуація з коронавірусів в Харківській області (+906), Львівській області (+833), Донецькій області (+705), Хмельницької області (+664).

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня