Зв'язок з нами

ГРОШІ

У Кривому Розі стартував другий тур виборів мера

У Кривому Розі стартував другий тур виборів мера

У Кривому Розі стартував другий тур виборів мера

У Кривому Розі стартував другий тур виборів мера, всі 294 виборчі дільниці відкрилися вчасно. Правопорядок під час повторного голосування на виборах мера на ділянках забезпечує близько тисячі правоохоронців.

Про це повідомили на сторінці у Facebook Криворізького відділу Нацполіціі.

«У «день тиші» в поліцію Кривого Рогу повідомлень про порушення виборчого законодавства не надходило», – додали в поліції Криворізького відділу.

Проголосувати у другому турі можуть 485 тисяч жителів міста. За крісло міського голови борються кандидати, які в першому турі посіли 2-е і 3-е місця. Кандидат, який зайняв 1 місце за кількістю голосів, Юрій Вілкул, відмовився від подальших змагань за станом здоров’я.

За посаду міського голови продовжують боротися кандидат від «Слуги народу» Дмитро Шевчик і кандидат від «Опозиційної платформи – За життя» Костянтин Павлов.

Раніше Кабінет міністрів України передав до Верховної Ради законопроект про «двійників» на виборах. Зміни планують внести до Виборчого кодексу для боротьби з практикою висунення так званих «двійників».

25 листопада Конотопська міська територіальна виборча комісія прийняла рішення визнати вибори міського голови такими, що не відбулися, і призначити нові. Так, як 16 листопада від коронавируса помер новообраний мер Конотопа Олександр Луговий.

Місцева виборча комісія Чернівців встановила результати другого туру виборів міського голови. Мером став кандидат від партії «Єдина Альтернатива» Роман Клічук.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня