Зв'язок з нами

СВІТ

У Кремлі заявили про новий виток холодної війни між РФ і США

У Кремлі заявили про новий виток холодної війни між РФ і США

У Кремлі заявили про новий виток холодної війни між РФ і США

За останні роки відносини Росії і США фактично перейшли від суперництва до конфронтації.

«По суті – повернулися в епоху холодної війни. Санкційний тиск, погрози, конфліктне протиборство, захист своїх егоїстичних інтересів – все це занурює світ у стан перманентної нестабільності», – заявив заступник голови Радбезу Росії Дмитро Медведєв, повідомляє РІА «Новини».

Медведєв нагадав про Карибську кризу 1962 року і зазначив, що тоді ситуацію врятували лідери обох країн, які зберегли тверезість оцінки і визнали «мудрість компромісу».

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що не хоче «спалювати мости» із Заходом. Але якщо Захід сам цього захоче, то «буде асиметрична і жорстка відповідь».

Блоги Події Україна Краткое резюме послания Путина по Украине 21/04/2021

Нагадаємо, 20 квітня Зеленський оприлюднив відеозвернення до українців, в якому він також звернувся до президента РФ Путіна. Президент заявив, що Україна не хоче війни, але готова до неї та запропонував Путіну зустрітись «у будь-якій точці українського Донбасу». У РФ назвали заяву Зеленського такою, що не має сенсу і сказали, що Путін не буде їхати у регіон, який Зеленський навіть не контролює.

Президент РФ Володимир Путін відкинув пропозицію українського президента Володимира Зеленського зустрітись на Донбасі та запросив українського лідера на переговори у Москві.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня