Зв'язок з нами

У КРАІЛ окреслили вимоги до залів гральних автоматів

У КРАІЛ окреслили вимоги до залів гральних автоматів

У КРАІЛ окреслили вимоги до залів гральних автоматів

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей розповіла, яким вимогам повинні відповідати зали гральних автоматів. Регулятор отримає безперешкодний та цілодобовий доступ до даних організатора і буде забезпечувати контроль достовірності інформації.

Про це повідомляє прес-служба КРАІЛ в Telegram.

Залом гральних автоматів може бути одне або кілька нежитлових приміщень, де проводяться азартні ігри з використанням спеціального обладнання – гральних автоматів. Вони визначають результат гри виключно за допомогою генератора випадкових чисел.

Гральні автомати повинні бути приєднані до Державної системі онлайн-моніторингу для контролю і захисту прав громадян.

Зали гральних автоматів можуть розташовуватися на території 3, 4, 5 – зіркових готелів. Заборонено їх розміщення в медичних, освітніх, державних, житлових і культурних будівлях.

Зали гральних автоматів не можуть перебувати на відстані ближче 500 метрів від освітніх установ, а також у тимчасових спорудах та населених пунктах з населенням до 10 тисяч чоловік.

Кожен автомат повинен містити технічну інформацію і загальний відсоток виграшу, він не може бути менше 90%. Перевірити надану організатором інформацію можна на офіційному сайті КРАІЛ.

Одна ліцензія дає право на здійснення діяльності з організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів в декількох приміщеннях, які відповідають вимогам Закону, і розмістити в цілому до 250 гральних автоматів.

В одному залі може перебувати не менше 50 автоматів, їх повинно бути видно із зовнішнього боку будівлі, але на кожен гральний автомат потрібно отримувати окрему ліцензію.

З початку нинішнього року Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) видала ліцензії кільком компаніям, які найближчим часом почнуть свою діяльність.

Раніше ТОВ «Конкуерор» оплатило ліцензію на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет.

Вчора Держказначейство отримало оплату ліцензії на здійснення діяльності з організації та проведення азартних ігор у залах ігрових автоматів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня