Зв'язок з нами

COVID-19

У Колумбії 104-річна жінка вдруге поборола COVID-19. Медики проводжали її з лікарні оплесками

У Колумбії 104-річна жінка вдруге поборола COVID-19. Медики проводжали її з лікарні оплесками

У Колумбії 104-річна жінка вдруге поборола COVID-19. Медики проводжали її з лікарні оплесками

У Колумбії 104-річна Кармен Ернандес двічі заразилась коронавірусом та двічі змогла побороти COVID-19.

Після понад 20 днів госпіталізації жінку виписали з лікарні. Медики проводжали пацієнтку оплесками, повідомляє місцеве видання Univision.

Вперше жінка заразилась коронавірусом у червні 2020 року, але тоді не було необхідності її госпіталізувати. Кармен Ернандес перебувала на самоізоляції разом з іншими мешканцями будинку для літніх, де вона живе останні 25 років.

Вже 27 лютого Ернандес зробили щеплення проти коронавірусу, а 8 березня у неї виявили позитивний результат тесту на COVID-19. Медики пояснюють, що це нормально: після щеплення все одно залишається ризик заразитися, але вакцинація запобігає важкому перебігу хвороби.

Через півтора тижня після того, як надійшли результати тесту Кармен Ернандес, її госпіталізували до реанімації у клініку Марії Йозефи Канелонес.

Медики розповідають, що госпіталізація жінки була для них несподіванкою. Вона не потребувала підключення до апарату ШВЛ, але їй потрібен був кисень.

Вже 5 квітня Кармен Ернандес вирішили виписати з лікарні, оскільки її стан покращився. Медичний персонал лікарні проводжав її оплесками.

Читайте також:

Сестра Андре, найстарша мешканка Франції та Європи, одужала від коронавірусної хвороби за кілька днів до 117-го дня народження.

У Чернівцях від COVID-19 вилікувалася 100-річна пацієнтка.

В організації охорони здоров’я Англії повідомляють, що мунітет, що утворився після одужання від коронавірусу, у перші п’ять місяців захищає від повторного зараження приблизно так само ефективно, як і вакцина від COVID-19.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня