Зв'язок з нами

СВІТ

У КНДР заради Кім Чен Ина перейменували головну посаду

У КНДР заради Кім Чен Ина перейменували головну посаду

У КНДР заради Кім Чен Ина перейменували головну посаду

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин став генеральним секретарем Трудової партії Кореї. Незадовго перед цим виконавчу політраду партії спеціально перейменували на секретаріат.

Виступаючи на з’їзді Трудової партії, Кім Чен Ин заявив, що його країна може “почати заново” відносини з Південною Кореєю. Однак для цього Сеулу потрібно активно виконувати міжкорейські домовленості, повідомляє DW.

Як повідомило Центральне телеграфне агентство Кореї, учасники VIII з’їзду ТПК затвердили зміни в її статуті, згідно з якими наступні з’їзди будуть скликатися раз в п’ять років. Зазначалося, що тепер з’їзди партії будуть анонсуватися за кілька місяців до скликання.

Зазначимо, попередній з’їзд ТПК відбувся в травні 2016 року. Тоді голова Держради КНДР Кім Чен Ин був обраний на пост голови партії.

Нагадаємо, наприкінці 2019 року на пленумі Центрального комітету Трудової партії Кореї було вирішено, що у разі смерті Кім Чен Ина, його посаду займе сестра Кім Йо Чжон.

У квітні 2020 року Кім Чен Ин зник і з’являвся на публіці 20 днів. Це породило багато чуток про благополуччя лідера. Американські ЗМІ повідомляли, що він помер 11 квітня після невдалої операції. Також з’являлася інформація, що начебто його здоров’я погіршилося після операції на серці.

Однак 2 травня лідер Північної Кореї таки з’явився на публіці.

Пізніше західна преса припустила, що Кім Чен Ин переховується через страх захворіти коронавірусом.

Вісім місяців тому Північна Корея закрила кордони та ізолювалася від світу. Уряд країни стверджує, що у них не було випадків зараження вірусом, однак аналітики вважають це малоймовірним.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня