Зв'язок з нами

COVID-19

У КМДА попередили, що локдаун може виявитися довшим, ніж очікували

У КМДА попередили, що локдаун може виявитися довшим, ніж очікували

У КМДА попередили, що локдаун може виявитися довшим, ніж очікували

У Київській міській державній адміністрації не виключають можливості продовження локдауну у Києві після 16 квітня. Міська влада сподівається, що вже введені обмеження покажуть позитивний результат.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський в ефірі «Громадського радіо».

«Локдаун після 16 квітня можуть продовжити, адже ми не можемо спрогнозувати, якою буде ситуація з захворюваністю. Але сподіваємося, що ці три тижні карантину по 16 квітня вже почнуть давати результати, і ми будемо мати позитивну динаміку в середині квітня, розірвемо ланцюжок захворюваності і зможемо розглядати варіант ослаблення обмежень», – розповів Мондрієвський.

У КМДА додали, що карантин зараз необхідний, незважаючи на негативний вплив на економіку і бізнес. Ситуація в столичних лікарнях залишається складною.

«Подібні рішення – щодо посилення карантину – зараз приймаються на рівні багатьох країн, щоб знизити кількість захворювань і завантаженість на медичну систему», – зазначив Мондрієвський.

Раніше повідомлялося, що з 5 квітня в громадський транспорт Києва будуть пускати тільки за спецперепустками. Їх отримають ті, хто продовжить працювати в умовах локдауна.

Міська влада Києва взагалі не розглядала питання введення комендантської години, тому що це перевищує її повноваження. Таке рішення може прийняти тільки Кабмін.

У Києві вже в п’ятницю, 2 квітня, можуть посилити карантинні обмеження. Ситуацію в столиці в Госпродпотребслужбе назвали критичною.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня