Зв'язок з нами

У ЄС планують незабаром схвалити нові санкції проти режиму Лукашенко

У ЄС планують незабаром схвалити нові санкції проти режиму Лукашенко

У ЄС планують незабаром схвалити нові санкції проти режиму Лукашенко

Європейський союз готує четвертий пакет санкцій проти режиму Олександра Лукашенко. Їх можуть прийняти вже в найближчі тижні, під дію обмежень потраплять 50 людей.

Про це повідомляє Reuters.

Глава зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель зазначив, що новий пакет санкцій буде «включати відповідь на всі останні дії, в тому числі переслідування польської громади».

«Ми працюємо над наступним пакетом санкцій, який, я сподіваюся, буде прийнятий в найближчі тижні», – сказав глава зовнішньополітичного відомства ЄС.

Один з дипломатів ЄС також додав, що в нові санкційні списки внесуть окремих осіб, це буде «значний пакет».

На початку березня з’явилася інформація, що в ЄС почали підготовку четвертого пакету санкцій проти правлячого режиму в Білорусі.

Раніше чотири адвокати з Берліна звернулися в Генпрокуратуру в Карлсруе з вимогою порушити справу проти невизнаного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, за яких умовах він готовий провести в країні дострокові вибори президента. Їх готові провести одночасно з виборами нового президента США.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав декрет «Про захист суверенітету і конституційного ладу». Документ передбачає передачу повноважень глави держави Раді безпеки в разі загибелі президента.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня