Зв'язок з нами

СВІТ

У Гуантанамо військові США закрили один з найбільш засекречених об’єктів

У Гуантанамо військові США закрили один з найбільш засекречених об'єктів

У Гуантанамо військові США закрили один з найбільш засекречених об’єктів

Військові США перевели всіх найбільш небезпечних в’язнів Гуантанамо з так званого надсекретного табору № 7, де діяли найсуворіші умови утримання, в інший блок.

Про це повідомляється на сайті Південного командування Збройних сил США.

У командуванні відзначили, що працівники в’язниці «безпечно і без будь-яких інцидентів перемістили всіх ув’язнених з табору №7 в табір №5».

Тепер всі 40 ув’язнених Гуантанамо будуть утримуватись на двох об’єктах замість трьох, що призведе до скорочення «операційних витрат».

Табір №7 (Camp 7) був створений у 2006 році, там утримувались особливо небезпечні ув’язнені в’язниці.

В’язниця для міжнародних терористів на військовій базі Гуантанамо була відкрита президентом США Джорджем Бушем в 2002 році після терактів 11 вересня 2001 роки для утримання злочинців, обвинувачених в тероризмі.

Читайте також:

Компанія Microsoft виграла тендер на поставку Пентагону своїх шоломів доповненої реальності. У них військові будуть вчитися вести війни майбутнього.

Тим часом, український стартап LimpidArmor підписав контракт з компанією IGG з ОАЕ. Її зацікавив розумний шолом з HoloLens, представлений на військовій виставці IDEX-2019 в Абу-Дабі.

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що у випадку агресії українці не залишиться наодинці – США не допустять реалізації агресивних устремлінь Російської Федерації щодо України.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня