Зв'язок з нами

COVID-19

У Грузії виявили перший випадок зараження новим штамом COVID-19

У Грузії виявили перший випадок зараження новим штамом COVID-19

У Грузії виявили перший випадок зараження новим штамом COVID-19

Медпрацівники в Грузії підтвердили один випадок зараження новим штамом коронавірусної інфекції COVID-19, який вперше виявили в Великобританії. Досліджені були три зразка, два з яких отримали негативний результат, а в третьому випадку було підтверджено новий штам.

Про це розповів заступник керівника Національного центру з контролю захворювань Паата Імнадзе, повідомляє Грузія Онлайн.

Зараженим виявився пацієнт старше 50 років, почуває він себе добре і перебуває в ізоляції. Імнадзе уточнив, що біологічний матеріал його контакту також вивчається. Людина, інфікована новим штамом, не була у Британії, проте керівник не уточнив, в яку країну подорожував чоловік, що заразився.
Імнадзе додав, що новий штам не відрізняється від коронавірусу за ступенем тяжкості або летальності, а тільки високим ступенем передачі.

22 грудня в Великобританії зафіксували рекордний добовий приріст хворих коронавірусом з початку пандемії – 36 804 нових випадків.

У Швейцарії раніше у двох пацієнтів також діагностували новий штам коронавірусу, який був вперше виявлений в середині грудня в ПАР. Як і британський штам, він відрізняється підвищеною заразністю.

Голова постійної комісії з вакцинації, яка розробляє рекомендації по вакцинації населення в Німеччині, Томас Мертенс повідомив, коли з’являться відомості про вакцину BioNTech-Pfizer проти нового штаму СOVID-19. На даний момент компанія продовжує дослідження.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня