Зв'язок з нами

ГРОШІ

У глави президентського Офісу з’явилася нова заступниця

У глави президентського Офісу з'явилася нова заступниця

У глави президентського Офісу з’явилася нова заступниця

Президент України Володимир Зеленський звільнив заступницю голови Офісу президента Юлію Ковалів, а на її місце призначили – Юлію Свириденко.

В указі президента від 22 грудня йдеться: «звільнити Ковалів Юлію Ігорівну з посади заступника керівника Офісу президента України».

У наступному указі йдеться про призначення на цю посаду Юлії Свириденко, яка раніше була першим заступником міністра економіки: «призначити Свириденко Юлію Анатоліївну заступником керівника Офісу президента України».

Нагадаємо, заступниця глави Офісу президента Юлія Ковалів написала заяву про звільнення за власним бажанням. В ОП вже підтвердили, що Ковалів покинула займану посаду. «Володимир Зеленський цінує високий професіоналізм і націленість Юлії Ковалів на результат, тому вона залишається в команді глави держави для нових професійних звершень», – повідомили в Офісі президента.

Раніше у «Слузі народу» назвали причину відставки міністра ветеранів.

16 грудня Верховна Рада України відправила у відставку міністра у справах ветеранів Сергія Бесараба. Звільнення міністра захисту довкілля Абрамовського буде розглянуто пізніше.

Повідомлялось, що Мінветеранів, може очолити жінка.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня