Зв'язок з нами

COVID-19

У двох регіонах України підтвердили південноафриканський штам коронавірусу

У двох регіонах України підтвердили південноафриканський штам коронавірусу

У двох регіонах України підтвердили південноафриканський штам коронавірусу

До британського штаму коронавірусу додався південноафриканський – його підтвердили щонайменше у двох регіонах України.

Про результати аналізу українських зразків у лабораторіях Британії повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в ефірі «Україна 24». «Вчора ввечері отримали дані з Лондона. По всіх областях він («британський штам» – ред.) зафіксовано. Більш того, у двох областях «південноафриканський» штам. Це два штами, які є більш агресивними», – вказав міністр.

Напередодні повідомлялося, що 80% усіх нових випадків інфікування COVID-19 у Польщі пов’язані із «британським» штамом коронавірусу.

За словами глави МОЗ Максима Степанова, більш заразний «британський» штам коронавірусу виявили у 5 регіонах України – на Івано-Франківщині, у Києві, Дніпрі, Львові та Харкові.

Тим часом, у Британії дві групи вчених розробляють універсальні вакцини проти всіх штамів коронавірусу. Такий препарат має бути готовий протягом року.

Вакцина проти коронавірусу виробництва компанії Pfizer показала високу ефективність проти «британського» і «південноафриканського» штамів COVID-19 під час тестів.

Південноафриканська медичне відомство заявило про тимчасове призупинення використання протівокоронавірусной вакцини від AstraZeneca в зв’язку з її низькою ефективністю проти нового штаму COVID-19.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня