Зв'язок з нами

ГРОШІ

У Держстаті оприлюднили підрахунки щодо працюючих «неформалів»

У Держстаті оприлюднили підрахунки щодо працюючих «неформалів»

У Держстаті оприлюднили підрахунки щодо працюючих «неформалів»

Згідно з даними Держстату за січень-грудень 2020 року, неформально зайнятими серед українців у віці 15-70 років залишалися 3237,8 тисяч людей. Загальна чисельність українців цього віку, що працюють, становила 15 915,3 тисяч людей.

Про це свідчать дані Державної служби статистики України.

Найвищий відсоток неформально зайнятих співробітників в сільському господарстві – 44,7%, в будівництві – 17,0% і в торгівлі – 15,9%. У промисловості частка неформально зайнятих становить 5,6%.

Дані опитування Центру Разумкова свідчать, що працювати офіційно, але частину зарплати отримувати «в конверті», погоджуються більше половини найманих працівників в Україні – 59,8%. У 2019 році, за даними Держстату, кількість неформально зайнятого населення у віці 15-70 років становила 3460,4 тисяч людей.

Раніше Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства презентувало до обговорення законопроект про посилення контролю за офіційним оформленням трудових відносин в Україні.

У Держслужбі розповіли, куди в 2020 році українці найчастіше виїжджали для працевлаштування. За дев’ять місяців, за офіційними даними, за кордоном працевлаштувалися 61,9 тисячі осіб.

Зростання номінальних і реальних заробітних плат в січні 2021 року дещо сповільнилося, в тому числі через локдаун. Втім, темпи зростання залишилися високими (відповідно 15.0% г / г і 8.3% г / г), в тому числі в результаті підвищення мінімальної заробітної плати.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня