Зв'язок з нами

СВІТ

У Держдепі США підтвердили прихильність вступу України у НАТО

У Держдепі США підтвердили прихильність вступу України у НАТО

У Держдепі США підтвердили прихильність вступу України у НАТО

США прагнуть, щоб двері у НАТО були відкриті для України, але для цього Києву потрібно провести реформи, які викладені у річному національному плані з Альянсом. Про це заявив на брифінгу в.о помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Філіп Рікер.

«Адміністрація Байдена продовжує прагнути, щоб двері у НАТО залишалися відкриті для претендентів, коли вони будуть готові виконувати відповідні вимоги і зобов’язання. Ми, безумовно, прагнемо до того, щоб Україна могла працювати над дотриманням цих стандартів. Україна складає річний національний план, який дозволяє їй працювати з НАТО. І вони мають підвищений статус операційного партнерства, що також дає можливості. І багато в чому це, звичайно ж, вимагає від України продовження глибоких і всеосяжних реформ. Вони викладені у цій річній національній програмі, і це частина необхідних зусиль з побудови більш стабільної, демократичної, процвітаючої і вільної України»

— Філіп Рікер в.о помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна прагне стати членом Європейського союзу та НАТО протягом 5-10 років.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що досвід вступу балтійських країн до Європейського союзу і Північноатлантичного альянсу (НАТО) дає підстави для оптимізму щодо майбутнього членства України в цих об’єднаннях.

Питання надання Україні Плану дій членства в НАТО є цілком легітимним, заявив посол Франції в Україні Етьєн де Понсен. Ймовірно, ПДЧ для України буде розглядатися на саміті НАТО в червні.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня