Зв'язок з нами

СВІТ

У Держдепі назвали умову, за якої Байден подзвонить Зеленському

У Держдепі назвали умову, за якої Байден подзвонить Зеленському

У Держдепі назвали умову, за якої Байден подзвонить Зеленському

У Держдепі США розповіли, за якої умови відбудеться телефонна розмова між Джо Байденом і президентом України Володимиром Зеленським. Зампомічника держсекретаря США Джордж Кент упевнений, що бесіда відбудеться вже найближчим часом.

«Дзвінок повинен бути підкріплений діями», розповів Кент в інтерв’ю виданню «Голос Америки».

Зампомічника держсекретаря попросили пояснити, чому Джо Байден поговорив вже з багатьма світовими лідерами, але не з Володимиром Зеленським.

«Важливо розуміти: дзвінок, враховуючи його символічність, повинен бути підкріплений діями. Ми хочемо, щоб Україна досягла успіху. Але для цього успіху повинні бути правильні дії і правильні реформи», – сказав дипломат США.

Кент підкреслив, що «довіра дуже важлива в будь-яких відносинах, як всередині країни, так і між країнами».

Потім у Кента запитали, чи вважає він, що президент України Володимир Зеленський і його команда справляються зі своїми зобов’язаннями, взятими ними в 2019 році.

«Я б сказав, що найголовніше – це щоб президент Зеленський виконував пріоритети і свої обіцянки, які він дав українському народові, адже саме вони його обрали», – сказав Кент.

Він нагадав, що Зеленського і його партію «Слуга народу» обрали «на обіцянках реформ і змін».

Раніше американський президент Джо Байден відреагував на пропозицію президента РФ Володимира Путіна провести дискусію після того, як Байден назвав господаря Кремля вбивцею.

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван вважає, що США і Росію чекають «важкі дні» через різні позиції. При цьому він вважає, що з РФ можна працювати по «ключовим» питань.

Сьогодні, 25 березня, президент США Джо Байден планує провести свою першу прес-конференцію. Зустріч з пресою відбудеться на 65 день з дня його інавгурації, що є найдовшим періодом до зустрічі зі ЗМІ за останні 100 років.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня