Зв'язок з нами

СВІТ

У Британії з’ясували, що номер чинного прем’єра останні 15 років був у вільному доступі

У Британії з’ясували, що номер чинного прем’єра останні 15 років був у вільному доступі

У Британії з’ясували, що номер чинного прем’єра останні 15 років був у вільному доступі

У Британії з’ясували, що номер мобільного телефону чинного прем’єра Бориса Джонсона був у вільному доступі в інтернеті останні 15 років.

Виявилося, що номер, яким Джонсон досі користується, у 2006 році опублікували у пресрелізі аналітичного центру, і він весь цей час був доступним, повідомляє ВВС.

Інформація виринула у розсилці проєкту Popbitch, що спеціалізується на чутках про відомих осіб. Як повідомили, у 2006 році, коли Джонсон був депутатом і займався питаннями освіти, його номер вказали у пресрелізі для ЗМІ для запитів про детальніші коментарі.

Журналісти агентства PA після цього спробували телефонувати за ним ввечері у четвер, але отримали автоматичну відповідь, що телефон відімкнений і варто зателефонувати пізніше або надіслати повідомлення.

Депутат від лейбористів Рейчел Гопкінс заявив, що публічний доступ до номера прем’єра створює безпекові ризики, а також ризик лобізму або дискредитації.

Колишній радник з нацбезпеки лорд Рікеттс вважає, що таким чином до номера Джонсона могли отримати доступ недружні до Британії держави, які вміло використовують кібертехнології, або ж кримінальні групи, і відколи про публічну доступність цього номера стало відомо – його краще змінити «з елементарних міркувань безпеки».

Раніше Джонсона розкритикували після того, як стало відомо про його листування з бізнесменом Джеймсом Дайсоном на початку епідемії коронавірусу, в якому він нібито обіцяв допомогти йому владнати питання з податковою, щоб фірма могла забезпечити необхідну кількість апаратів ШВЛ, які тоді були у дефіциті. Джонсон потім заявив, що вважає свій вчинок правильним, тому що робив усе можливе в критичній для країни ситуації.

Нещодавно Daily Telegraph повідомляв з посиланням на одного з високопоставлених держслужбовців, що Джонсону радили змінити номер, тому що доступ до нього має надто велика кількість людей.

У Британії міністри отримують офіційні номери мобільних телефонів, відколи починають працювати в уряді, але їм дозволено зберігати і свої особисті номери.

Читайте також:

За минулі 20 років щонайменше 39 співробітників британської пошти (UK Post Office) були безпідставно звинувачені в крадіжці грошей у компанії.

Служба безпеки Великої Британії MI5, яка опікується питаннями контррозвідки, завела акаунт у соцмережі Instagram.

Раніше у Британії подали до суду на додаток TikTok через обвинувачення у незаконному зборі особистої інформації дітей-користувачів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня