Зв'язок з нами

СВІТ

У Британії першу дозу вакцини від коронавірусу отримали 12 млн людей

У Британії першу дозу вакцини від коронавірусу отримали 12 млн людей

У Британії першу дозу вакцини від коронавірусу отримали 12 млн людей

У Великій Британії понад 12 мільйонів людей отримали першу дозу вакцини проти коронавірусу.

Про це повідомляє BBC.

Британський уряд прагне запропонувати вакцину всім 15 мільйонам найбільш вразливих людей країни до середини лютого, включаючи людей старше 70 років, медичних працівників та людей із важкими захворюваннями.Уряд впевнений, що досягне цієї мети, і вже до травня прагне запропонувати вакцину кожному британцю старше 50 років.

Завдяки раннім швидким закупівлям Британія менше страждає від проблем із затримкою виробництва вакцин, ніж країни Європейського Союзу.

ВООЗ вже закликала Британію поділитися надлишковими дозами вакцини після вакцинації вразливих груп. Якщо всі вакцини, замовлені Британією, будуть затверджені та поставлені, країна матиме втричі більше вакцин, ніж потрібно.

Щоденні випадки захворювання у Британії продовжують знижуватися, але все ще залишаються високими – у неділю підтверджено 15 845 нових інфекцій.

Ще 373 людини померли протягом 28 днів після позитивного тесту на коронавірус.

Читайте також:

Глава департаменту імунізації Всесвітньої організації охорони здоров’я Кейт О’Брайєн заявила, що щеплення проти коронавірусу не може призвести до безпліддя, це «чутки».

Всі, хто приїздить до Великої Британії з країн «чорного списку» з 15 лютого будуть спрямовані у так звані «COVID-готелі», де будуть проходити 10-денний карантин.

У Британії вчені виявили небезпечні наслідки, які можуть виникнути при лікуванні COVID-19 антитілами. У пацієнтів з ослабленим імунітетом спостерігалися мутації коронавірусу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня