Зв'язок з нами

СВІТ

У Білорусі активісти оприлюднили контактні дані силовиків Лукашенка

У Білорусі активісти оприлюднили контактні дані силовиків Лукашенка

У Білорусі активісти оприлюднили контактні дані силовиків Лукашенка

У Білорусі активісти хакерського об’єднання «Кіберпартізани» оприлюднили у вільному доступі в соціальних мережах контактні дані і паролі співробітників підконтрольного самопроголошеному президенту Олександру Лукашенку Слідчого комітету. Силовики відповідальні за політичні переслідування протестуючих.

Матеріали з’явилися на каналі руху в Telegram.

Хакери вимагають, щоб СК офіційно почав розслідування вбивств і насильства по відношенню до мирних протестуючих з боку силових структур.

«У разі подальшого ігнорування нашої вимоги порушити справи ми продовжимо щотижневий злив особистих даних слідчих і начальників СК центрального апарату і СК міста Мінську із зазначенням телефонів, домашніх адрес, ідентифікаційних номерів, сторінок в соціальних мережах, ваших паролів і т.д.», – йдеться в повідомленні «Кіберпартізан».

Це ж стосується і співробітників СК РБ з інших регіонів. Активісти стверджують, що отримали доступ до особистих даних 900 співробітників.

«За кожну заведену кримінальну справу ми будемо знижувати кількість співробітників в «зливах», а в зворотному випадку – підвищувати», – зазначають «Кіберпартізани».

У повідомленні вони відзначили тих, хто відповідальний за політичні переслідування, жовтим кольором.

Раніше Міністерство внутрішніх справ Білорусі і Росгвардія домовилися співпрацювати з охорони громадського порядку і забезпечення безпеки в країні.

Міністерство закордонних справ Білорусі вважає санкції США проти режиму Лукашенка емоційним рішенням, яке не відповідає реальній ситуації. Білоруська влада вже підготували відповідь на американські обмеження і скоро введуть його в дію.

Парламент Білорусі прийняв зміни до Податкового кодексу, якими регулюється порядок справляння збору за виїзд з країни – до $ 30 з кожного автомобіля.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня