Зв'язок з нами

СВІТ

У Беринговому морі вирує рекордний «циклон-бомба»

У Беринговому морі вирує рекордний «циклон-бомба»

У Беринговому морі вирує рекордний «циклон-бомба»

У Беринговому морі, що розділяє Аляску і Росію, вирує один із найсильніших штормів, які будь-коли бували в північній частині Тихого океану, впливаючи на комерційне судноплавство і риболовлю. Шторм вирує далеко від населених пунктів, і не має значного впливу на людей, крім тих, що перебувають на морських суднах і в літаках.

За даними Національної служби погоди США, так званий «циклон-бомба» з ураганним вітром і 18-метровими хвилями вдарив по ділянці Алеутських островів на Алясці. У центрі шторму зафіксували потенційно рекордно низький барометричний тиск для Берингового моря у 921 мілібар. Чим нижчий тиск, тим сильніша буря.

Національна служба погоди повідомила, що швидкість вітру на заході Алеутських островів сягає 160 кілометрів на годину.

Нагадаємо, минулого жовтня в Італії через сильні дощі та повінь, рівень води у Венеції підвищився на півтора метри. Вода пошкодила мозаїчну підлогу знаменитого тисячолітнього Собору святого Марка. Це при тому, що у лютому місто потерпало через відсутність води і пересихання каналів.

У минулому році на територію Японії обрушився найпотужніший за останні 25 років тайфун «Джеббі». В результаті стихії було евакуйовано сотні тисяч осіб. А в результаті тайфуну «Трамі» у японських префектурах Окінва і Кагосіма постраждали 102 людини.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня