Зв'язок з нами

СВІТ

Twitter заблокував десятки тисяч акаунтів, що поширюють тези «теорії змови»

Twitter заблокував десятки тисяч акаунтів, що поширюють тези «теорії змови»

Twitter заблокував десятки тисяч акаунтів, що поширюють тези «теорії змови»

Соцмережа Twitter заблокувала близько 70 тисяч акаунтів прихильників руху QAnon і інших користувачів, що поширюють різні теорії змови.

Прихильники руху QAnon вірять, що міжнародна група впливових педофілів під назвою Deep State викрадає дітей, щоб виготовляти з їх крові еліксир вічної молодості, пише DW.

До подібних злочинів, на думку прихильників руху, причетні, крім іншого, екс-кандидат в президенти США Гілларі Клінтон і американський мільярдер Джордж Сорос. У той же час, Дональд Трамп, на їхню думку, намагається врятувати світ від влади Deep State.

Також стало відомо, що прихильники руху брали участь в штурмі Капітолію 6 січня.

Слід зазначити, що відеохостинг YouTube розширив обмеження для контенту, пов’язаного з поширенням теорій змов. Йдеться про QAnon і Pizzagate, прихильники яких вважають керівництво американських демократів причетним до міжнародної мережі педофілів.

Як відомо, 6 січня в Вашингтоні пройшов багатотисячний мітинг на підтримку чинного президента Дональда Трампа у будівлі Капітолію, в якому розташований Конгрес США. Конгресмени розглядали затвердження перемоги на президентських виборах кандидата від Демократичної партії Джо Байдена.

У зв’язку з тим, що прихильники Дональда Трампа прорвалися в Капітолій, засідання Конгресу було перервано, а віце-президента Майка Пенса повели з місця подій.

Президент США Дональд Трамп виступив зі спеціальною заявою, в якому він не визнає перемогу Джо Байдена на виборах президента, але обіцяє не чинити опору при передачі йому влади.

Регламентний комітет Палати представників США поставив на голосування питання про імпічмент президента Дональда Трампа на 13 січня.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель назвала блокування аккаунтів президента США Дональда Трампа в соціальних мережах порушенням його права на свободу слова. Рішення повинно прийматися відповідно до національного законодавства, а не волею компаній.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня