Зв'язок з нами

COVID-19

Туреччина заявила про початок випробувань власної вакцини від коронавірусу

Туреччина заявила про початок випробувань власної вакцини від коронавірусу

Туреччина заявила про початок випробувань власної вакцини від коронавірусу

Туреччина готується почати першу стадію випробувань власної інтраназальної вакцини від коронавірусу.

Про це сказав міністр промисловості й технологій Мустафа Варанк, повідомляє турецьке державне агентство Anadolu,

Вакцину розробляють турецькі науковці у співпраці з інститутом нанотехнологій Nanografi, що знаходиться в Анкарі. Очікується, що вакцина у такій формі буде ефективнішою і що її можливо буде модифікувати, якщо вірус згодом мутує і стане більш стійким.

За його словами, доклінічні етапи досліджень успішно завершилися і невдовзі почнеться перший етап клінічних випробувань на людях.

«Коли усі етапи клінічних випробувань успішно завершаться, ми плануємо почати використовувати вакцину у цьому році», – цитує його агентство.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у своєму виступі на онлайн-засіданні ООН щодо ситуації з коронавірусом вже заявив, що майбутня турецька вакцина буде максимально доступною у всьому світі.

Туреччина дотепер використовувала вакцини проти COVID-19, розроблені китайською Sinovac. 25 березня Анкара заявила, що почала переговори про придбання російського «Спутника V».

Читайте також:

Туреччина змінила одну із умов в’їзду на свою територію, замінивши заповнення COVID-анкети під час польоту на заповнення онлайн-форми до поїздки.

Нове правило почне діяти із 15 березня 2021 року до мінімум 14 квітня 2021 року

У МОЗ Туреччини кажуть, що мета правила – захистити здоров’я подорожувальників. Після заповнення анкети автоматично створюється індивідуальний код HES (система відстеження контактів COVID-19), завдяки якому з людиною зв’яжуться, якщо буде відомо про її потенційний контакт із інфікованим.

Як відомо, в Туреччині 2 березня ресторани знову відкрилися для відвідувачів, і багато дітей повернулися до шкіл після того, як уряд оголосив про пом’якшення карантинних обмежень.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня