Зв'язок з нами

ГРОШІ

Трампа забанив відомий платіжний сервіс

Трампа забанив відомий платіжний сервіс

Трампа забанив відомий платіжний сервіс

Платіжний сервіс Stripe заблокував акаунт президента США Дональда Трампа, через який його команда збирала гроші на суди проти перемоги Джо Байдена на виборах.

Сервіс платежів забанив профіль Трампа після штурму Капітолію 6 січня. Причиною назвали заохочення насильства, що розходиться із політикою Stripe, пише The Wall Street Journal.

Раніше Трампа забанили у Facebook та на ресурсах YouTube, TikTok, Snap, Pinterest і Spotify. Також соціальна мережа Twitter видалила акаунт 45-го президента США Дональда Трампа за підбурювання до насильства.  Формальною підставою для блокування стали два твіти Трампа, які, втім, не містили жодних прямих закликів. А Amazon відмовилась надавати хостинг соцмережі Parler, яка користувалась популярністю серед прихильників Трампа.

Нагадаємо, 6 січня в Вашингтоні пройшов багатотисячний мітинг на підтримку чинного президента Дональда Трампа у будівлі Капітолію, в якому розташований Конгрес США. У зв’язку з тим, що прихильники Дональда Трампа прорвалися в Капітолій, засідання Конгресу було перервано, а віце-президента Майка Пенса повели з місця подій.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня