Зв'язок з нами

СВІТ

Трамп вимагав від штату Джорджія «додати» собі голосів для перемоги на виборах

Трамп вимагав від штату Джорджія «додати» собі голосів для перемоги на виборах

Трамп вимагав від штату Джорджія «додати» собі голосів для перемоги на виборах

Президент США Дональд Трамп вимагав від секретаря штату Джорджія республіканця Бреда Раффенспергера «знайти» достатньо голосів для скасування результатів виборів у штаті, де переміг Джо Байден.

Аудіозапис телефонної розмови Трампа із чиновниками штату опублікувало видання The Washington Post. За даними видання, розмова відбулася 2 січня, при ній були присутні також керівник апарату Білого дому Марк Медоуз та юридичні радники президента.

«Тож дивись. Все, що я хочу зробити, це таке. Я просто хочу знайти 11 780 голосів, що на один більше, ніж ми маємо. Тому що ми виграли цей штат…Це неможливо, щоб я програв в Джорджії. Неможливо. Ми виграли штат з перевагою в сотні тисяч голосів», – сказав Трамп у телефонній розмові, яка тривала годину.

Зазначимо, Байден здобув перемогу в Джорджії, випередивши Трампа на 11 779 голосів. Раффенспергер заявив президенту, що юридичних підстав для перерахунку немає.

Раніше Дональд Трамп звернувся до членів Республіканської партії і закликав їх вступити в боротьбу за перегляд результатів виборів президента, в яких переміг Джо Байден. За його словами, є «неспростовні докази» шахрайства на виборах, які забезпечили перемогу демократа.

Соціальна мережа Twitter вперше позначила публікації президента США Дональда Трампа інформацією про президентські вибори. У повідомленнях соцмережі вказується, що офіційні виборчі органи США визнали Джо Байдена переможцем.

Сенатор-республіканець Мітт Ромні заявив, що витік даних в уряді США в результаті недавніх хакерських атак «надзвичайно руйнівна». А також про те, що у президента Дональда Трампа є «сліпа пляма», коли справа стосується Росії, яка, на думку офіційних осіб США, стоїть за кібератаками.

Президент США Дональд Трамп помилував 26 осіб, в тому числі колишнього главу свого передвиборчого штабу Пола Манафорта і екс-радника Роджера Стоуна. Вони були засуджені в рамках розслідування про втручання Росії у вибори в США в 2016 році.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня