Зв'язок з нами

Ситуація загострюється: ХАМАС випустив десятки ракет по Ізраїлю

Ситуація загострюється: ХАМАС випустив десятки ракет по Ізраїлю

Ситуація загострюється: ХАМАС випустив десятки ракет по Ізраїлю

Із сектора Газа сьогодні випустили ще 40 ракет по містах на півдні Ізраїлю. В результаті обстрілу постраждали дві людини.

Як повідомляє видання Times of Israel, внаслідок обстрілу також пошкоджені будівлі в містах Ашдод і Ашкелон. У цьому районі Ізраїлю прозвучали сирени повітряної тривоги.

Ізраїльські військові задіяли систему ППО «Залізний купол», однак незрозуміло, скільки ракет вдалося перехопити.

Нагадаємо, наприкінці квітня з сектора Газа вбік Ізраїлю палестинці випустили щонайменше 18 ракет декількома залпами. Це стало найгіршою атакою за довгі місяці після кількох днів сутичок у східному Єрусалимі та на Західному березі ріки Йордан.

10 травня ситуація між Палестиною та Ізраїлем знову загострилася. Відтоді ХАМАС з сектора Газа випустив по Ізраїлю понад 200 ракет. У відповідь ізраїльські військові почали операцію «Страж стін».

У ніч на 6 травня 2020 року армія оборони Ізраїлю завдала ударів по позиціях палестинського радикального руху ХАМАС. Удари здійснили у відповідь на запуск по ізраїльській території ракети з сектора Газа.

25 березня 2019 року внаслідок ракетного обстрілу житлового будинку в центрі Ізраїлю семеро людей отримали поранення, серед них – двоє дітей.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня